Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Otwierają przedłużenie Wrotkowskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2019 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Słabo się robi jak się czyta te komentarze
 Fakt - wazelina wylewana przez dyżurnego jarząbka zukowego zamula strasznie forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
 Raduje się też, bo przy okazji POległo trochę tych wstrętnych drzew, przez co zrobiło się bardziej miejsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu!!!!! Miejscy ruszyli 4 litery! To nie miejscy, tylko PiSowski nadzor wojewody. jakby mogli to uroczyscie otworzyliby  na tydzięń przed wyborami..
Dlaczego kłamiesz? Przecież w tekscie masz napisane, że są złe barierki. To PIS zamontował te barierki?
No i co w związku z tym? Barierki nie mają nic wspólnego z otwarciem drogi, bo jak widać ta jest otwierana, mimo iż wadliwe barierki nie zostały jeszcze wymienione.
Mają wiele wspólnego. Niedoróbek było dużo więcej i w związku z tym odbiory trwały tak długo. Wiadukty na Grygowej nie zostały jeszcze dopuszczone do ruchu ze wzgłedu ma przechylone mury oporowe.
Co tam fakty - siepacz z dewelo-ratuszowej agencji PR dostał POlecenie zŻucać winę za wszystkie plagi dręczące Kozi Gród na pisiaków, ewentualnie "eko-terrorystów" albo lewaków. Tylko platforma deweloperska jest zawsze niewinna jak dziewica.
 Fuszerka pogania fuszerkę - wina "Nowogrodzkiej" :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Dlaczego ratuszowy trollu partaczu umieściłeś/aś ten komentarz pod artykułem o lunatyku? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz problem z klikaniem?
Faktycznie, troliszcze jak zwykle partoli robotę, tak jak zresztą i jego Pan z ratusza.
 Chciał się wykazać, a wyszło jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
A ile płaci lubelski ratusz? Ile zostanie wam potrącone z premii za strzelenie takiej gafy jak umieszczenie komentarza pod nie tym artykułem?
 POnoć zŻucają się deweloperzy. Idzie na fakturę w ramach abonamentu za marketing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie :)))
Fajnie, że co? Że w mieście przybyło asfaltu i betonu (i długu), a w ślad za tym przybędzie zaraz samochodów, a korki pozostaną takie same? Poza tym już, troliszczu, używałeś słowa "fajnie" powyżej, ale w agencji nie płacą widocznie za kreatywność, ale za ilość.
 Klawo jak cholera! Lublin coraz bardziej przypomina Detroit - tak jak sobie to zamarzył ratuszowy technokrata-desPOta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle pisowskie wy naprawdę myślicie, że ktokolwiek czyta te wasze hejterskie prymitywne komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
 Nie da się ukryć, że Bronowica to dzielnica chyba najciężej doświadczona POlityką dewelo-rozwoju. Nie jest to dziwne, POnieważ jest to rejon Koziego Grodu zamieszkały - w opinii technokratów - przez niereformowalny plebs, który POsiada niską zdolność kredytową, a w związku z tym POwinien zostać POtraktowany z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
Raczej miasto zidiociałych do reszty pisowskich trolli ujadających pod każdym artykułem. Nie musisz "odPOwiadać", wszyscy dobrze wiedzą, że i tak nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać.
 Ale jaja świat się kończy, bo trol odpowiada trolowi. Czy za takie wpisy Nowogrodzka też wam płaci? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice już są przeciąžone tą niby obwodnicą śródmiejską. Teraz będzie już amargedon. Nie wiem czy wiecie ze po drodze są domy ok 1, 5 m od dwupasmówki . Czy mamy się czym cieszyć? Na dodatek na Kośmiinku nie ma bezpiecznych przejść. Czy tego nikt nie widzi?
Nie da się ukryć, że Bronowica to dzielnica chyba najciężej doświadczona POlityką dewelo-rozwoju. Nie jest to dziwne, POnieważ jest to rejon Koziego Grodu zamieszkały - w opinii technokratów - przez niereformowalny plebs, który POsiada niską zdolność kredytową, a w związku z tym POwinien zostać POtraktowany z buta.
 Dodałeś kilkanaście wpisów i w każdym ten sam bełkot. Muszę przyznać, że przeżenujący z ciebie troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt, pisie trolle i ich nudnawe komentarze to jedna wielka żałość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę to jest skandal, że tyle czasu skończona trasa stała i czekała aż pieprzone urzędasy przygotują dokumenty i następne pieprzone urzędasy z dozoru odbiorą budowę, no za to powinni beknąć, tyle ludzi zmarnowało czas i wygenerowano spaliyn w mieście przez takie mędy i darmozjady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma drogi źle, jest droga też źle! Czy wy jesteście normalni...? Moim zdaniem samochody powinny być drogie a stare złomowane i byłoby lżej dla wszystkich. Wiem wiem zaraz odezwą się zdenerwowani użytkownicy ałłłdi czy passserati (w umiłowanym tdi), że mi rozum odebrało hehe ale samochód na co dzień jest nie potrzebny, a na specjalne okazje taniej wychodzi wynająć samochód zamiast trzymać 3 graty pod domem (znam ludzi, którzy mając nawet 300 metrów do sklepu jadą tam samochodem). Najśmieszniejsze jest to, że prawie żaden z użytkowników auta stojący w korku nie ma zielonego pojęcia, że finansuje autobus jadący nierzadko bus pasem. Chyba dopiero kiedy zrobi się darmową komunikację w całości za pieniądze kierowców nastąpi jakakolwiek refleksja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga niewątpliwie potrzebna. Niestety jest bardzo duży feler. Na odcinku ul. Wyścigowej, przy szkole dla niepełnosprawnej młodzieży, nie ma świateł na przejściu dla pieszych. W szkole tej uczy się młodzież niedowidząca, z wadami słuchu, autystycy. Już teraz widać, że jest duże natężenie ruchu w ciągu dnia. Bezwzględnie potrzebny będzie"przeprowadzacz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...